OHB Czechspace získala mezinárodní osvědčení kvality

Zajistit kvalitu a vysoký standard našich služeb, to jsou pro nás základní předpoklady pro úspěšnou spolupráci nejen s našimi partnery a zákazníky. To potvrzuje i mezinárodně uznávaný certifikát systému řízení kvality ISO 9001, který jsme získali v prosinci 2022. Certifikační audit prováděla společnost DEKRA.

"Získání certifikátu je zásadní krok v rozvoji společnosti a našich projektových aktivitách, neboť certifikace ISO9001 je obvyklým požadavkem zákazníků,”

Peter Bednár, vedoucí oddělení kvality.

 

“S přípravami jsme začali už v roce 2020 a postupně jsme absolvovali řadu interních auditů. Po dlouhé a náročné cestě jsme v OHB Czechspace vytvořili a zavedli systém řízení kvality, který je plně v souladu s požadavky normy ISO 9001,” komentoval úspěch vedoucí oddělení kvality OHB Czechspace Peter Bednár.

Ani teď společnost OHB Czechpsace neplánuje usnout na vavřínech. “Je to pro nás důležité ocenění našeho dvouletého úsilí. I nadále budeme system řízení kvality vylepšovat a zdokonalovat, abychom uspěli také ve všech nadcházejících auditech, které bude společnost DEKRA provádět,” dodal Bednár.