Pozvánka

Czech Space Week: Nenechte si ujít největší space událost v Česku

 

OHB Czechspace je jedním z hlavníçh partnerů akce

V pořadí již pátý ročník největší akce v České republice zaměřené na kosmický průmysl se koná od 28. listopadu do 2. prosince 2022 v Praze a Brně. Přijďte se s námi potkat a dozvědět se více o naší české satelitní misi SOVA.

Letošní ročník Czech Space Week zahájí dvoudenní konference Space2Business ve dnech 28. a 29. listopadu v Kongresovém centru v Praze. Po oba dny můžete navštívit stánek OHB Czechspace. Společně s naší sesterskou společností ATC Space jsme letos jedním z hlavních partnerů akce.

Na stánku vás seznámíme s našimi havními projekty, a především českou satelitní misi SOVA, na jejíž první fázi získala letos OHB Czechspace zakázku od Evropské kosmické agentury. Vědecké cíle mise představíme na přednášce v pondělí 28. 11. v 15:30 hodin.

Více o veletrhu

Space2Business je jednou z největších evropských výstav a konferencí zaměřených na kosmický průmysl. Jedná se o oficiální akci Českého předsednictví v Radě EU.
Program nabídne novinky z Kosmického programu EU, nejnovější trendy, představí nástroje na podporu podnikání v kosmických aktivitách, ale také výsledky Ministerské rady ESA.

Kromě konference bude na akci také EXPO výstava kosmických firem, veletrh pracovních příležitostí a řada akcí v rámci doprovodného programu. Akce je podpořena Evropskou kosmickou agenturou (ESA), Agenturou Evropské unie pro Kosmický program (EUSPA) a dalšími firmami a investory nejen z Evropy.

Space2Business
28.-29. 11. 2022
Kongresové centrum Praha

Česká družicová mise SOVA - přednáška
28. 11. 2022
15:30 - 15:55
Kongresové centrum Praha, Terasa 2A

Aktuální program a odkaz na registrační formulář najdete na stránkách akce Space2Business.

V případě zájmu o schůzku nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt pro média:

Jana Běhalová
PR & Marketing
Tel: +420 777 999 584
E-Mail: jana.behalova@ohb-czech.cz